DrPhone USB Oplaadsnoer – Oplaadkabel – Oplader – Geschikt voor Amazfit GTS / GTR 42mm & 47mm /T-rex A1918 - 1M – Zwart
€ 12,95
Inclusief belasting
DrPhone USB Oplaadsnoer – Oplaadkabel – Oplader – Geschikt voor Amazfit GTS / GTR 42mm & 47mm /T-rex A1918 - 1M – Zwart
Beveiligingsbeleid
Leveringsbeleid
Retourbeleid
De oplaadkabel is alleen geschikt voor Amazfit GTS / GTR 42mm & 47mm /T-rex A1918
LET OP: Niet geschikt met Amazfit GTS 2 , GTR 2, T-Rex PRO versies
Kabellengte – De oplaadkabel heeft een lengte van 1M, de oplaadkabel is te gebruiken voor als tweede kabel die je ernaast heb in uw auto, kantoor of op reis of als je andere kabel defect is geraakt.
De oplaadkabel heeft een ingebouwde spanningsregelaar, dit zorgt ervoor dat je je smartwatch veilig en stabiel kan opladen ( max 1A) .
We raden je af om laders te gebruiken die meer dan 5V/1A stroom levert zoals bijvoorbeeld een snellader, dit kan er namelijk voor zorgen dat je smartwatch het op een gegeven moment begeeft of de batterij sneller opraakt. We adviseren je dus altijd om de stroombron van een laptop, computer, tv of een adapter met max 5V 1A. Deze hebben namelijk altijd een poort met 1A die een stabiel en veillig oplaad mogelijheid geeft.
De oplaadkabel is tevens gemaakt van TPE- en TPU-materiaal.
Specificaties:
-Kabel lengte: 1m
-Gewicht: 19g
-Kleur: Zwart
-Materiaal: TPE
-Spanning en stroom: 5V/0.5A (niet meer dan 1A)
-Afmetingen: 150 * 100mm
Compatibele modellen:
-Compatibel met Amazfit GTS
-Compatibel met Amazfit GTR 42mm & 47mm
-Compatibel met Amazfit T-Rex A1918
Commentaar (0)
Geen klantenbeoordelingen op het moment.