LUXWALLET Skyline² Drone – 15-30KM/h – 4K Video WiFI – GPS - 3000 Meter 5Ghz FPV– 3 Axis Gimbal Luchtfotografie – RC 3KM Afstand

    € 349,95
    Inclusief belasting
    Aantal
    Laatste items in voorraad

     

    Beveiligingsbeleid

     

    Leveringsbeleid

     

    Retourbeleid

    Professioneel fotograferen en video’s schieten

    De 3-as pan tilt lens is uitgerust met een groothoek 4K lens, die je via de afstandsbediening ook nog eens kunt aanpassen om verbazingwekkende foto’s en video’s te schieten. De ingebouwde gimbal stabilisator en 3-as pan tilt maakt het schieten van video’s duidelijker en stabieler. Hierdoor kun je professionelere filmpjes maken. De camera zal niet heen en weeg bewegen tijdens het vliegen wat zal resulteren in professionelere foto’s en video’s.

    Ingebouwde computer

    De Skyline² series heeft een ingebouwde computer welke ervoor zorgt dat je de drone tot maar liefst 3 kilometer kunt bedienen en foto’s en video’s kunt maken tot 3 kilometer. Deze ultra lange afstand zorgt ervoor dat je nóg meer kunt zien op je smartphone. Je kunt je smartphone zelfs in een virtuele bril stoppen om zo zelf de hoogte te ervaren.

    Nauwkeurige GPS positionering

    De Skyline² is uitgerust met de nieuwste technologie op het gebied van GPS in drones. De Skyline² zal bij lage accu automatisch terugkeren naar de startpunt en signaal verlies vermijden. Je kunt hierdoor met een gerust hart ver weg vliegen.

    Lange accuduur

    De Skyline² series maakt gebruik van 11.1V 2600ma Lithium accu met een uithoudingsvermogen van maar liefst 25 minuten. Je kunt hierdoor meer uit elke vlucht halen. Elke drone komt met 2 accu’s waardoor je tot bijna 56 minuten kunt vliegen.  De oplaadtijd per accu is 7 uur.

    Extra functies

    Maak gebruik van de nieuwste technologie in drones. De Skyline² series kan de uitgestippelde lijn op je smartphone automatisch volgen waardoor je meer kunt focussen op het schieten van foto’s en video’s. De drone heeft ook een GPS intelligente volg systeem en kan zelfs met handgebaren bedient worden.

    Zodra je deze functie activeert, zal de drone je automatisch volgen, waar je maar bent! Bedien de drone met een simpele toets om terug te keren of te landen. De drone kan naar links, rechts, naar boven of beneden bestuurt worden via de applicatie of via de meegeleverde professionele afstandsbediening.

    Borstel loze motor

    De drone kan tot windkracht 5 bedient worden door de krachtige borstel loze motoren. De levensduur wordt aanzienlijk vergroot door deze techniek en is minder gevoelig voor defecten. Ideaal voor mensen die de drone jarenlang willen gebruiken. De drone is zowel binnen als buiten te gebruiken en schakelt automatisch over van GPS naar optische flow zodat het ook binnen gebruikt kan worden.

    Deze drone weegt boven de 250 gram en valt daarmee in de A3 klasse volgens de drone wetgeving. Dit betekent dat je een vliegbewijs nodig hebt om deze drone te mogen gebruiken. Tevens dien je de drone te registeren bij de RDW. Je kunt deze drone vrij gebruiken zonder Cx label. Wil je hier meer informatie over? Bezoek de volgende pagina van LUXWALLET® voor meer informatie. https://www.luxwallet.nl/drone-regelgeving-2024/ en https://www.rijksoverheid.nl/onderwerpen/drone/vraag-en-antwoord/vliegbewijs-drone

    Let op! Deze drone heeft een echte 4K camera. Er zijn drones op de markt die gebruik maken van een elektronisch vergrote camera resolutie om de 4K resolutie te bereiken. Hierdoor wordt het beeld pixelachtig tijdens het maken van foto´s en video´s. De Skyline series drones maken gebruik van authentieke 4K camera's. Je kunt dus genieten van scherpere foto´s en video´s. Deze drones kunnen vergeleken worden met drones van grotere merken.

     

    Kenmerken:

    - 4K HD groothoek 70° verstelbare camera (3840x2160P Video en foto’s).

    - 3-assige mechanische stabilisatie gimbal

    - Real-time beeldoverdracht tot 3 kilometer

    - GPS Volg mij functie

    - Omringende vlucht

    - Waypoint-vlucht

    - Laag stroom gebruik (tot 25 minuten per accu)

    - Geen signaalterugkeer

    - Afbeelding schalen

    - Video bewerking via de aplicatie

    - MPH & m/s & km/h conversie 15 tot maximaal 30KM/h

    - Satellietsystemen GPS / GLONASS

    - One keyshare Foto / video delen via sociale netwerken

    - Niveau 5 windweerstand

    - Gebaarcontrole

    - Borstelloze motor

    - MV-functies: filters, video-effecten, achtergrond audio toevoegen, foto's / video's delen

    - Met de ingebouwde computer is de beeldoverdracht 3km (in barrièrevrije omgeving)

     

    Product specificaties:

    Merk: LUXWALLET
    Model: Skyline²
    Beschrijving: 3-as mechanische pan tilt (4K WiFi camera)
    Product afmeting: uitgevouwen 33x32.5x13.5 (CM) ingevouwen:11.8x16.1x13.5 (CM)
    Product kleur: parelmoer zilvergrijs
    Materiaal: ABS
    Ontvangst frequentie: 5.15-5.35 GHz; 5.725-5.825 GHz
    Aantal kanalen: 4 (links, rechts, boven en beneden vliegen)
    Leeftijd: 14 +

    Batterij parameters / power systeem

    Accu/Batterij: 11.1v 2600mAH
    Oplaadtijd: ongeveer 7 uur
    Opladen modus: USB type-C
    Tijd van enkele batterij: ongeveer 25 minuten
    Afstandsbediening batterij: 3.7V 1500mah
    Opladen accu: 5V 3A max (Let op! Gebruik geen 9V snel lader)
    Afstandsbediening batterij levensduur: 2.5 uur
    Gewicht: 550 gram
    Motor model: 1806
    Motor vermogen: 4A
    Power regelgeving ESC vermogen: 12a
    Afstandsbediening afstand: 3km
    Afstandsbediening oplaadtijd: 2 uur
    Afstandsbediening accu: tot 2.5 uur
    Snelheid: 4m/s 6m/s 8m/s (15 tot 30km/h)
    Systeem vereisten mobiele apparaat: IOS 9.0 of Android 5.0 en hoger

    Gebaarbediening afstand: 1 tot 3 meter
    Beeldherkenning Volg mij modus: 3 tot 10 meter
    GPS Volg mij modus: 10 tot 50 meter
    SD kaart: 32GB tot 128GB (128GB inbegrepen)

    Gimbal & Camera

    3-assige mechanische gimbal

    Pitch slag: -120° tot +45°
    Rolslag: -35° tot +35°
    Koersslag: -30° tot +30°
    Regelbaar rotatiebereik: pitch -90°to 0°

    Camera informatie:

    Camera App:

    • 3840x2160P (Foto Resolutie)
    • 1280x720P (Video Resolutie)
    • 8 Megapixel (Foto)
    • 0.9 Megapixel (Video)

    Camera SD kaart

    • 3840x2160P (Foto Resolutie)
    • 3840x2160P (Video Resolutie)
    • 8 Megapixel (Foto)
    • 8 Megapixel (Video)

    Frame rate: 15 FPS
    Foto formaat: JPG
    Video Formaat: MP4

    Inbegrepen in pakket:

    1x Skyline² Drone 4K
    1x 128GB Micro SD kaart om op 4K op te nemen
    1 x afstandsbediening
    1 x USB oplaadkabel
    4 x reservepropellers
    1 x Premium opbergtas
    1 x Gebruikershandleiding

     

    8720118361276
    1 Item
    Nieuw
    Commentaar (0)
    Geen klantenbeoordelingen op het moment.