- Aanbieding!
- Aanbieding!
Beveiligingsbeleid
Leveringsbeleid
Retourbeleid
Maak kennis met de LUXWALLET Libra² SE Drone: een compacte en krachtige drone met verbeterd ontwerp, 4K fotoresolutie, EIS beeldstabilisatie, 5G WiFi-transmissie, GPS-ondersteuning én 360° obstakelontwijking. Dankzij de combinatie van slimme vlieghulp, een stabiele borstel loze motor en gebruiksvriendelijke functies is de Libra² SE geschikt voor zowel beginners als gevorderde gebruikers.
De Libra² SE is ontworpen voor het maken van indrukwekkende luchtfoto’s en vloeiende videobeelden. De ingebouwde EIS (Electronic Image Stabilization) helpt trillingen te verminderen, zodat je tijdens het vliegen scherpere beelden kunt vastleggen. Daarnaast kun je de camera tot 90 graden verstellen met de pan- en tiltfunctie, zodat je nog meer vrijheid hebt bij het maken van opnames.
Dit is de vernieuwde versie van de Libra², met een aangepast uiterlijk. Het verschil tussen de Libra² SE en de Libra² is dat deze SE-versie geen knop bovenop heeft. Ook is de batterij bij dit model klikbaar in plaats van inschuifbaar.
Wat deze drone extra compleet maakt, is de ingebouwde obstakelontwijking. De Libra² SE beschikt over slimme obstakeldetectie, waardoor de drone beter kan reageren op objecten in zijn omgeving. Dit helpt bij veiliger vliegen, zowel binnen als buiten, en geeft extra vertrouwen tijdens het opnemen van beelden in complexere omgevingen.
Met de krachtige 2200 mAh accu vlieg je tot wel 28 minuten per accu. De efficiënte borstel loze motor zorgt daarbij voor stabielere prestaties, minder slijtage en een stillere vliegervaring.
Voordelen van de Libra² SE met borstel loze motor:
Lager energieverbruik
Lager geluidsniveau
Minder interferentie
Langere levensduur
Stabieler vliegen
Efficiënter bij wind
De Libra² SE maakt daarnaast gebruik van dubbele GPS-positionering. Hierdoor hangt de drone stabieler in de lucht en profiteer je van extra controle tijdens het vliegen. In combinatie met de optische positionering en de 6-assige gyroscoop ontstaat een toegankelijke drone die prettig vliegt en geschikt is voor uiteenlopende gebruikers.
De drone beschikt over twee camera’s. Met de voorcamera maak je foto’s tot 4K-resolutie en met de ondercamera kun je extra ondersteunende beelden vastleggen. Foto’s en video’s kunnen via de 5G WiFi-verbinding direct naar je smartphone worden verzonden, zodat je beelden snel kunt bekijken, opslaan en delen via de Hfun Fly-app.
Volgens de aangeleverde productspecificaties weegt deze drone 214 gram. Daarmee valt hij onder de 250 gram. Voor actuele regels en gebruiksvoorwaarden is het verstandig altijd de informatie van Rijksoverheid en RDW te raadplegen.
Automatisch terugkeersysteem
De Libra² SE is voorzien van een automatische Return to Home-functie. Wanneer de accu bijna leeg raakt of wanneer de verbinding wegvalt, kan de drone automatisch terugkeren naar het startpunt via GPS met een simpele toets op de knop. Dit zorgt voor extra veiligheid en gemoedsrust tijdens het vliegen.
5G WiFi HD-transmissie
Bekijk live wat de drone ziet via je smartphone en leg eenvoudig foto’s en video’s vast. Dankzij de 5G WiFi-transmissie ervaar je een snelle en stabiele beeldweergave. De drone heeft een bestuurbereik tot circa 1200 meter onder ideale omstandigheden. Via de Hfun Fly-app kun je opnames direct bekijken, bewerken en opslaan.
GPS Volg Mij + bediening met handgebaren
Wil je automatisch gevolgd worden tijdens een wandeling, fietstocht of andere activiteit? Activeer dan de GPS Volg Mij-functie via de app of controller. De drone volgt je automatisch, zodat je creatieve beelden kunt maken zonder constant zelf te hoeven sturen.
Ook handgebaarbesturing is mogelijk. Binnen korte afstand kun je met eenvoudige gebaren een foto maken of een opname starten, wat het maken van content nog toegankelijker maakt.
Routeplanning + orbitfunctie
Teken eenvoudig een route op je smartphonescherm en laat de drone deze automatisch volgen. Zo maak je op een eenvoudige manier dynamische beelden. Daarnaast kun je gebruikmaken van de orbit- of fixed-point-functie, waarbij de drone automatisch rond een gekozen punt vliegt. Ideaal voor spectaculaire video-opnames en creatieve luchtbeelden.
Belangrijkste kenmerken:
Opvouwbaar en compact ontwerp
Slechts 214 gram netto gewicht
360° obstakelontwijking voor veiliger vliegen
4K groothoekcamera met elektrisch verstelbare hoek tot 90°
EIS beeldstabilisatie voor stabielere opnames
5G WiFi-verbinding voor live beeldtransmissie
GPS-positionering voor nauwkeurige en stabiele vlucht
Automatische Return to Home-functie
Optische positionering voor extra stabiliteit
Volg Mij-functie
Handgebaarfotografie
Routeplanning via app
Orbit- en fixed-point vlucht
Tot 28 minuten vliegtijd per accu
Borstel loze motor voor stillere en krachtigere prestaties
Geschikt voor beginners en gevorderden
Stevige technische kunststof behuizing
Camera specificaties
Voorcamera:
Foto: 5120 x 2880
Video: 1920 x 1080
Fotoresolutie: 2 megapixel
Videoresolutie: 2 megapixel
Ondercamera:
Foto: 640 x 480
Video: 1280 x 720
Fotoresolutie: 0,3 megapixel
Videoresolutie: 1 megapixel
Let op:
Deze drone maakt gebruik van elektronisch vergrote resolutie voor de 4K-fotoweergave. Hierdoor kan de opgeslagen resolutie 3840 x 2160 zijn, maar de scherpte ligt lager dan bij een native 4K-camera. De standaard beeldkwaliteit is Full HD 1080P en levert in de praktijk al scherpe en nette beelden op.
Specificaties:
Merk: LUXWALLET
Model: Libra² SE
Kanalen: 4
Gyroscoop: 6-assig
Motor: 1503 borstel loze motor
Elektrische camerahoekverstelling: 90°
Groothoek: 120°
Frequentie afstandsbediening: 2,4 GHz
Smartphone-ontvangst: 5G WiFi-kanaal
Afstandsbediening bereik: circa 1200 meter
WiFi-transmissieafstand: circa 300 tot 600 meter
Oplaadtijd: circa 4 uur
Maximale vliegtijd: circa 28 minuten
Transmissiemethode: FPV
Foto-opnamemodus: afstandsbediening + app-bediening (Hfun Fly)
Batterij afstandsbediening: 3.7V 350mAh lithiumbatterij
Dronebatterij: 7.4V 2200mAh lithiumbatterij
Afmetingen uitgeklapt: 32 x 32 x 5 cm
Afmetingen opgevouwen: 13 x 10 x 5 cm
Netto gewicht: 214 gram
Inbegrepen:
1 x Libra² SE Drone
1 x Afstandsbediening
2 x Vliegtuigaccu 7.4V 2200mAh
1 x Reserve propeller
1 x USB-oplaadkabel
1 x Schroevendraaier
1 x Handleiding
1 x Luxe draagtas
Belangrijke opmerking:
In je aangeleverde tekst staat op één plek dat je in totaal 2 accu’s ontvangt, maar in de paklijst staat 1 accu. Dat kan ik niet bevestigen. Controleer dit nog even voordat je de definitieve listing plaatst.
Als je wilt, kan ik dit nu ook meteen omzetten naar:
een strakke bol.com-productomschrijving,
een kortere PrestaShop-versie, of
een SEO-geoptimaliseerde titel + bullets.