Olesit 2-in-1 Autolader 3.1A – 2x USB Poorten – Inclusief 1 Meter Kabel Compatibel met Lightning – Auto Oplader – Zwart
€ 16,95
Inclusief belasting
De Olesit 2-in-1 autolader is ideaal voor het opladen van je smartphone, tablet of ander USB-apparaat in de auto. Met twee USB-poorten en een totale output van 3.1A laad je eenvoudig meerdere apparaten tegelijk op, perfect voor onderweg.
Beveiligingsbeleid
Leveringsbeleid
Retourbeleid
De Olesit 2-in-1 autolader set is een praktische laadoplossing voor onderweg. De set bestaat uit een compacte autolader met 2 USB-poorten en een 1 meter kabel compatibel met Lightning. Hierdoor kun je eenvoudig apparaten opladen in de auto, tijdens woon-werkverkeer, vakanties of lange ritten.
De autolader heeft een totale output tot maximaal 3.1A. Dit maakt het mogelijk om twee USB-apparaten tegelijk op te laden, afhankelijk van het aangesloten apparaat, de gebruikte kabel en de ondersteunde laadtechnologie.
De meegeleverde kabel is geschikt voor apparaten met een aansluiting compatibel met Lightning, waaronder diverse modellen compatibel met iPhone en compatibel met iPad.
2 USB-poorten voor onderweg
Dankzij de twee USB-poorten kun je meerdere apparaten tegelijk aansluiten. Dit is handig wanneer je bijvoorbeeld een smartphone en tablet wilt opladen tijdens het rijden.
Inclusief kabel compatibel met Lightning
De set wordt geleverd met een 1 meter kabel compatibel met Lightning. Deze kabel is geschikt voor apparaten met een Lightning-aansluiting en kan worden gebruikt voor dagelijks opladen in combinatie met de meegeleverde autolader of een andere geschikte USB-poort.
Geschikt voor 12V en 24V voertuigen
De Olesit autolader is ontworpen voor gebruik in voertuigen met een 12V/24V aansluiting. Hierdoor is de lader geschikt voor veel auto’s, busjes en andere voertuigen met een standaard sigarettenaansteker-aansluiting.
Belangrijkste kenmerken
2-in-1 set met autolader en kabel
Inclusief 1 meter kabel compatibel met Lightning
Compatibel met iPhone en iPad met Lightning-aansluiting
2 USB-poorten voor gelijktijdig opladen
Totale output tot maximaal 3.1A
Geschikt voor smartphones, tablets en andere USB-apparaten
Geschikt voor 12V/24V voertuigen
Compact en licht ontwerp
Bescherming tegen overbelasting
Bescherming tegen oververhitting
Handig voor reizen, werk, vakantie en dagelijks gebruik in de auto
Specificaties
Merk: Olesit
Producttype: autolader set met kabel
Categorie: autoladers
Aantal USB-poorten: 2
Totale output: tot maximaal 3.1A
Voertuigaansluiting: 12V/24V
Meegeleverde kabel: 1 meter kabel compatibel met Lightning
Kabellengte: 1 meter
Kleur autolader: zwart
Gebruik: auto, reizen, vakantie, woon-werkverkeer en dagelijks onderweg opladen
Compatibiliteit autolader: smartphones, tablets, MP3-spelers, digitale camera’s en andere USB-apparaten
Compatibiliteit kabel: apparaten met aansluiting compatibel met Lightning
Geschikt voor: diverse modellen compatibel met iPhone en compatibel met iPad
Waar gebruik je deze set voor?
Opladen van apparaten compatibel met iPhone tijdens autoritten
Opladen van apparaten compatibel met iPad onderweg
Gelijktijdig opladen van twee USB-apparaten
Gebruik tijdens lange ritten, vakantie of werk
Opladen van smartphones, tablets, MP3-spelers en digitale camera’s
Veelgestelde vragen
Voor welke apparaten is de Olesit autolader geschikt?
De autolader is geschikt voor smartphones, tablets, MP3-spelers, digitale camera’s en andere apparaten die via USB kunnen worden opgeladen.
Wat is de totale output van de autolader?
De totale output is maximaal 3.1A, verdeeld over de aangesloten apparaten.
Is de meegeleverde kabel compatibel met iPhone en iPad?
Ja, de meegeleverde kabel is geschikt voor apparaten met een aansluiting compatibel met Lightning, waaronder modellen compatibel met iPhone en compatibel met iPad.
Kan ik twee apparaten tegelijk opladen?
Ja, de autolader heeft twee USB-poorten. De uiteindelijke laadsnelheid hangt af van de apparaten, kabels en laadondersteuning.
Commentaar (0)
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
Producten uit dezelfde categorie
Nieuwe artikelen



















